صفحه اصلي > متن خبر 
اخبار > طلوع بیستمین روز از جمادی‌الثانی که مصادف است با سالروز ولادت بهانه خلقت و ‌حجت همهٔ امامان معصوم حضرت زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد فرزند این بانو حضرت امام خمینی(ره) را تبریک می‌گوییم.


  چاپ        ارسال به دوست

طلوع بیستمین روز از جمادی‌الثانی که مصادف است با سالروز ولادت بهانه خلقت و ‌حجت همهٔ امامان معصوم حضرت زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد فرزند این بانو حضرت امام خمینی(ره) را تبریک می‌گوییم.

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْـمنِ الـرَّحیـمِ

 

سلااااام، طلوع بیستمین روز از جمادی‌الثانی که مصادف است با سالروز ولادت بهانه خلقت و ‌حجت همهٔ امامان معصوم حضرت زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد فرزند این بانو حضرت امام خمینی(ره) را تبریک می‌گوییم.

امروز خورشید وجود فاطمه سلام الله علیها جهان را روشن ساخت و زمین خاکی لختی از ظلمت مادّی برون آمد و نور آسمانی را در خود دید. فاطمه سلام الله علیها به دنیا آمد تا کهکشان خلقت بر گرد وجودش بگردد. اوبه دنیا آمد تا رحمت الهی تجلی دوباره یابد،او به دنیا آمد تا خلقت بی‌معنا نماند و انگشتر وجود بی‌نگین نماند. سلام و درود خدا بر تنها انگیزه خلقت، زیباترین آیه وحی جایگاه رفیع و‌ منیع او در بارگاه الهی غیر قابل ترجمه است، فلذا مبارکی آن بر ما از آن روست که زنان مسلمان، سیرت فاطمی دخت مکرم و گرامی رسول خدا صلی الله و علیه و آله و سلام  را دستور العمل و سرمشق خود سازند، به حجاب و عفاف بگرایند و از خودنمایی و بی بند و باری زنان غربی احتراز جویند

زیرا حضرت زهرا سلام الله علیها به عنوان دختر و همسر ایده‌آل و مادر نمونه شایسته هرگونه تقدیر و تحسین است و کسی به مقام والای زن نائل خواهد شد که این ویژگی‌ها را در خود بارور نماید.

مادران و خواهران این میلاد و این نامگذاری برایتان مبارک باد به وجودش تمسک یابید تا رستگار شوید..

بارالها:

بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و علیهم السلام درود فرست و همهٔ ما را در عمل به وصایای حضرت زهرا سلام الله علیها موفق بدار و این عید را با توفیق تبعیت محض از خاندان پیامبر بر ما مبارک گردان.


١٠:٥٠ - 1398/11/26    /    شماره : ١٩٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٧٦قم بلوار غدیر، روبروی بوستان غدیر دانشگاه پیام نور مرکز قم، صندوق پستی: 1515-37195 دورنگار: 32142110
Copyright © 2009 Qom Payame Noor University. All rights reserved،
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده