صفحه اصلي > متن خبر 
اخبار > شروع وام قرض الحسنه بنیاد علوی در نیمسال دوم 99-98


  چاپ        ارسال به دوست

امور دانشجویی مرکز قم

شروع وام قرض الحسنه بنیاد علوی در نیمسال دوم 99-98

دانشجویان واجد الشرایط می توانند نسبت به تحویل مدارک و مستندات ضروری ذیل الذکر به اداره رفاه دانشجویی (امور دانشجویی مرکز قم - پردیسان) تا مورخ 98/11/30مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است زمان فوق قابل تمدید نیست و اولویت با تاریخ درخواست دانشجو و انتخاب واحد در ترم جاری می باشد.

مدارک مورد نیاز :

فرم تقاضای وام  اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه  اصل و تصویر کارت ملی  معرفی شماره حساب دانشجو( الزاما بانک تجارت و متعلق به دانشجو- تصویر سند ازدواج  صفحه مشخصات زوجین(مربوط به دانشجویان متاهل)- معرفی یک نفر ضامن رسمی و یا پیمانی ضامن با ذکر آدرس ،تلفن ثابت و همراه مدارک ضامن: تصویر تمام صفحات شناسنامه  تصویر پشت و روی کارت ملی  تصویر آخرین حکم کارگزینی - فیش حقوقی

مبلغ وام : الف) دانشجوی مجرد مبلغ 6.000.000 ریال ب) دانشجوی متاهل مبلغ 8.000.000 ریال

تذکر: اعطای وام بر اساس قوانین صندوق رفاه (سنوات تحصیلی دانشجویان روزانه) و بدون کارمزد می باشد و بازپرداخت اقساط شش ماه پس از فراغت از تحصیل شروع می شود و نسبت به مبالغ دریافتی در اقساط حد اکثر 20ماه محاسبه و تقسیط می شود.

نکته مهم1:آندسته از دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام بنیاد علوی می باشند و سقف مجاز سنوات تحصیل دارند می بایست مدارک فوق را به همراه سند تعهد محضری که نمونه مفاد درج شده در آن می بایست مطابق الگوی ذیل باشد(فایل پیوست) به همراه مدارک خود تا مورخ یاد شده به امور دانشجویی مرکز پردیسان تحویل نمایند.

نکته مهم 2:آندسته از دانشجویانی که قبلا از وام علوی بهره مند شده و برای ترم جاری تقاضای مجدد دارند می بایست فقط فرم درخواست وام را (فایل پیوست)دریافت و پس از تکمیل به امور دانشجویی مرکز تا مورخ یاد شده تحویل نمایند .

نکته اینکه بازپرداخت اقساط از طریق پورتال دانشجویی با نام کاربری و کلمه عبور مخصوص هر دانشجو قابل پرداخت می باشد.

 

 دانلود فايل : علوی_1.rar ( 319KB )


١٢:١٥ - 1398/11/19    /    شماره : ١٩٧٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٢قم بلوار غدیر، روبروی بوستان غدیر دانشگاه پیام نور مرکز قم، صندوق پستی: 1515-37195 دورنگار: 32142110
Copyright © 2009 Qom Payame Noor University. All rights reserved،
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده