صفحه اصلي > متن خبر 
اخبار > پیام رئیس دانشگاه پیام نوراستان قم به مناسبت آغاز سال تحصیلی و شروع هفته دفاع مقدس


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

پیام رئیس دانشگاه پیام نوراستان قم به مناسبت آغاز سال تحصیلی و شروع هفته دفاع مقدس

دکترحسینی در پیامی فرارسیدن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را گرامی داشت

 

در پیام دکتر محمد علی حسینی آمده است: 

 

شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید یعنی حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی، در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

 

 ورود به دانشگاه، یعنی شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران. 

 

 امید است اساتید و دانشجویان گرامی با بهره گیری از فرهنگ ناب علوی و مکتب حسینی گام های ارزشمندی را در جهت دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.

 

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.


١٢:٥٦ - 1397/06/31    /    شماره : ١٩٣١٨    /    تعداد نمایش : ١٤١٤قم بلوار غدیر، روبروی بوستان غدیر دانشگاه پیام نور مرکز قم، صندوق پستی: 1515-37195 دورنگار: 32142110
Copyright © 2009 Qom Payame Noor University. All rights reserved،
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده